Samorząd

Nabór uzupełniający do projektu OZE: KOCIOŁ NA PELLET

Szanowni Państwo!
Gmina Ryki prowadzi nabór uzupełniający do projektu OZE: KOCIOŁ NA PELLET.
Informacje pod nr tel. 81 865 71 54, 81 865 71 57 lub 81 865 71 40

Konkurs kulinarny "Smakuj co nasze"

Zaproszenie na Dożynki Gminne

Burmistrz Ryk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rykach oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 23 sierpnia na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Rykach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Informacje o szkoleniu KSOW

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach zaprasza wszystkich mieszkańców wsi z terenu powiatu ryckiego, rolników, lokalnych przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich” organizowanym w dniu 28 sierpnia 2020 roku o godzinie 9:00 w kinie Renesans w Rykach.

Jak bezpiecznie przetrwać upały – postępowanie w czasie upałów

NA UPAŁY NIE MA RADY? SĄ! OTO NAJWAŻNIEJSZE

PIJ DUŻO WODY – podstawą dobrego samopoczucia podczas upałów jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Zaleca się picie 2-3 litrów płynów – z czego głównie powinna to być woda wysoko zmineralizowana, dodatkowo np. soki owocowo-warzywne. Zdecydowanie należy unikać natomiast napojów z kofeiną (np. kawa, cola) oraz alkoholu,...

Informujemy o zawieszeniu działalność polegającą na ubieganiu się przez Gminę Ryki o dofinansowanie na zbiorniki przydomowe dla mieszkańców.

W związku z bardzo małym zainteresowaniem mieszkańców kwestią dofinansowania zbiorników przydomowych na wodę opadową w ramach środków Norweskich EOG 2014 – 2021 – „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w miastach” informujemy o zawieszeniu działalność polegającą na ubieganiu się przez Gminę Ryki o dofinansowanie na zbiorniki przydomowe dla mieszkańców.

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącego Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych